/ Vítá Vás OK Sedlčany
Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
/ Informace o oddílu
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
/ Dračí lodě
Tato sekce patří informacím o místním týmu
dračích lodí - PRŮTRŽ DRAČEN.
/

Černožický kilometr a Pohár Sezemic

Černožický kilometr a Pohár Sezemic
15. 9. 2013 0:00:00

Ačkoliv nám v oddíle zůstala jen hrstka závodníků vzhledem k výletu místního gymnázia do Itálie, vydali jsme se i tak na dvoudenní seriál závodů v Černožicích a v Sezemicích 14. - 15. 9.2013. Ve výsledku jsem si nevedli vůbec špatně.Na jednu z posledních letních sobot (nejen kalendářně) jsme s hrstkou závodníků zakotvili v areálu Černožického oddílu, kde se konal již 41. ročník Černožického kilometru. 

 

I přes malý počet mladých závodníků, resp. benjamínků a dvou žáků jsem přes celý den sbírali kovy a obsazovali nejlepší umístění - pravděpodobně díky posilnění z výborných tradičních kuřat :)

V závěru dne při vyhlašování celkových výsledků oddílů jsme se překvapivě umístili na 3. místě mezi cca 22 oddíly. Překvapeni, šťastni a unaveni jsme šli odpočívat na nedělní závody, tedy na Pohár Sezemic.

 

 

Zdálo se v průběhu neděle, že štěstí, které naše závodníky provázelo po sobotu odplulo o oddíl dál. Nicméně ve výsledném ohlédnutí jsme si vedli perfektně. Projevil se však deficit v počtu členů výpravy, a tak jsme v celkovém pořadí Poháru Sezemic skončili až na krásném 6. místě mezi 22 oddíly.

 

 

Konkrétní výsledky naleznete na: http://kanoe.cz/view.php?cisloclanku=2013091003&rstema=5&stromhlmenu=5 a na http://kanoe.cz/view.php?cisloclanku=2013091002&rstema=5&stromhlmenu=5)

 

Foto od uživatele: dusina (rajce.idnes.cz)autor: T.K.
« Zpět na všechny aktuality