/ Vítá Vás OK Sedlčany
Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
/ Informace o oddílu
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
/ Dračí lodě
Tato sekce patří informacím o místním týmu
dračích lodí - PRŮTRŽ DRAČEN.
/

Dračí lodě - PRŮTRŽ DRAČEN

[12.05.2014]

Zdar draci a drakyně, tak se Vám zase hlásím z menšího bojiště dračích lodí. Již potřetí ze Štětí. Po trochu smolném Popelu v silné sestavě se naše posádka bila na Labi o body do seriálu závodů GP.

Více informací...
[29.03.2014]

Zdar draci a dračky, tak je to tu. Konec zimy, která ani pořádně nezačala a náš start do již třetího ročníku dračích klání pod názvem Dragon boat Grand Prix. První představení posádky v tmavě modrých dresech proběhlo v Praze na loděnici Kvasu. Dopoledne se odjezdily závody na rychlostních kánoích a kajacích a odpoledne už patřilo podstatně větším plavidlům. Počasí bylo na březen nezvykle slunné a teplé, ale teplota Vltavy napovídala, že toto počasí netrvá dlouho.

Více informací...
[12.09.2013]

Aneb poslední srovnání před MČR!

Více informací...
[01.07.2013]

Zdar draci a drakyně,

tak pár minut uběhlo a já začínám sepisovat za tepla zážitky a výsledky z dalších bojů v Golden Four v Týně nad Vltavou. Na rozdíl od Sedlčan byla účast opravdu hojná a ze špičky Grand Prix a Českého Poháru téměř nikdo nechyběl. Nesporným krokem dopředu z naší strany byla účast, kterou jsme oproti Třeboni takřka zdvojnásobili (dost lehká matika, něco jako 8x2=16). 

Více informací...
[22.06.2013]

Zdar draci a dračky,

tak nás lízlo pár týdnů a uteklo to jak velká voda a já nějak pozapomněl na informační buletin ze závodů a přehled výsledků naší maličkosti. Zkusím to tedy dneska napravit. Ale jelikož jsem unaven a dá to dost práce tak se budete muset spokojit s kratším počtením.

Více informací...
[28.05.2013]

Zdar draci a dračky,

tak nám tejden uplynul jak voda a po pozlaceném Lipně jsme se v sobotu ráno vypravili vstříc tvrdým bojům Golden Four na Brněnské přehradě. Účast nebyla valná, ale to nijak neshazovalo úroveň tvrdého jádra, které se zde bilo pod vlajkou Průtrže. Vyráželo se v šest hodin ze Sedlčan a už během cesty nám počasí dávalo tušit, že tento víkend nebude nic pro bábovky a gaučové povaleče.

Více informací...
[23.05.2013]

Aneb je to snadný, jak procházka korunami stromů! ;-)

Více informací...
[16.05.2013]

Zdar draci a dračky,

tak se nám zas dotočil koběh jaro, léto, podzim, zima a odstartoval nám náš druhý rok působení ve Dragon Boat Grand Prix. První naše představerní se odehrálo, tak jako vloni na GP Štětí. Závodilo se na standartních tratích 200 a 1000m. Nechápu jak je to možné ale i kdyby celý týden padali hovna s hákem, tak na závody dračích lodí prostě bývá hezky a to se letos opět potvrdilo i ve Štětí. Ale zpátky k samotným závodům. 

Více informací...