/ Vítá Vás OK Sedlčany
Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
/ Informace o oddílu
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
/ Dračí lodě
Tato sekce patří informacím o místním týmu
dračích lodí - PRŮTRŽ DRAČEN.
/

Sedlčany - Závod na domácí půdě

Sedlčany - Závod na domácí půdě
22. 6. 2013 0:00:00

Zdar draci a dračky,

tak nás lízlo pár týdnů a uteklo to jak velká voda a já nějak pozapomněl na informační buletin ze závodů a přehled výsledků naší maličkosti. Zkusím to tedy dneska napravit. Ale jelikož jsem unaven a dá to dost práce tak se budete muset spokojit s kratším počtením.Tak teda pár slov k bojům na domácí vodě v Sedlčanech. Účast soupeřů nebyla nijak valná, ale přesto jedno jméno převyšovalo zbytek ve startovním poli. Loňskou obhajobu zlata na 200 metrů nám přijeli opět ztrpčit borci z Předonína. A že to letos nejsou žádný vořežpruti. Díky sjednocení více týmů do jednoho se z nich stala posádka budící respekt u soupeřů. Nebudu tu dlouhosále popisovat náš snadný postup přes rozřazovací jízdy do finále A a vrhnu se rovnou na samotné finále. Společně s naší a Předonínskou posádkou se probojovali do bojů o stupně nejvyšší draci města Štětí a nám známá z Lipna Máš hlad? . Hned po startu jsme se společně s Předonínem utrhli a zdálo se že většinu času taháme za delší provaz my. Bohužel k nám ale sjela posádka Štětí a stáhla nás, tím jak si nám sedla na vlnu. Pár setin nás připravilo o obhajobu. Radoval se Předonín.

 

V pauze mezi dvoustovkou a kilákem se závodilo na padle boardech a opět to byla povedená zábava s hojnou účastí borců z Průtrže.Po padle boardech jsem usedli opět do dračí lodě a jali jsme se pokusit oplatit Předonínu stejnou mincí na kilometrové trati. Bohužel jsme ale podlehli a Předonín dokázal, že jezdí opravdu skvěle, když nám přidělil celých osm vteřin. Někomu se může zdát druhé místo dobré, ale jak pravil někdo z našeho týmu: Druhej je první poraženej. Ale na kiláku se nebylo na co vymlouvat. Předonín byl prostě lepší.

 

Závody skončily a začala večerní část programu. Průtrž opět nezklamala. Zábava byla bujará a halasná. I místní policisté se o ní doslechli a přišli se podívat dokonce několikrát. Tuším ale, že jsme souboj vyhráli a bavili se dál. Toliko asi k domácímu souboji. 

 

 

 

Sportu zdar a Průtrži zvláště!

 

 

 

Pájaautor: Pája
« Zpět na rubriku "Dračí lodě"