/ Vítá Vás OK Sedlčany
Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
/ Informace o oddílu
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
/ Dračí lodě
Tato sekce patří informacím o místním týmu
dračích lodí - PRŮTRŽ DRAČEN.
/

Golden Four ONV

Golden Four ONV
12. 9. 2013 0:00:00

Aneb poslední srovnání před MČR!Zdar draci a dračky,

tak nám to zas uteklo a zničeho nic sem seděl v autě a sunul se po rozkopaný D1 směr Ostrožská Nová Ves. Den předtím jsem se zúčastnil první etapy maratonku Budějovice-Praha takže sem měl v rukách něco kolem 70km a pomalu se na mě sápala nemoc, stejně jako na našeho pana Dokonalého. Cesta autem tedy vypadala spíš jak zájezd tuberáků. Když jsme ale přijeli na místo určení, tak jsme zjistily, že nejsme zdaleka ti nejvíc nemocní z naší posádky. Ti co přijeli do Ostrožské už v pátek podlehli nějaké večerní viróze a byli v sobotu skoro nepoužitelní. Né všichni samozřejmě. Naštěstí nás první start čekal až kolem jedné hodiny.

 

Bohužel kvůli špatnému losu dráhy jsme se nedokázali prokousat na 200m do finále A. V Béčku jsme tedy obsadily druhé místo, což není úplně nejlepší, ale ani nejhorší výsledek naší sezony. Lepší už to bylo na dvoukilák, kde jsme díky tomu, že se nezávodilo v drahách obsadily šesté místo. Večer opět nebudu komentovat, protože nemám dost místa na ty verše co následně vznikly o Nelce. Radši přeskočíme rovnou na neděli a na pětistovku.

 

 

Neděle už klasicky patří pětistovce a ta Sedlčanským drakům sedí. Postup byl jak už klasicky 1.- do finále A + 2 nejrychlejší časy. Nebyl tedy čas rozmýšlet se a hned od startu jsme do toho třískli a ukořistili druhé místo za Znojmem. Šlo tedy o čas. A ten byl nejlepší ze všech nepřímo postupujících posádek. Takže hurá na Áčko! Od startu byl dán jasný pokyn ject volně a dlouhý záběr a snažit se držet s polem a až to příde tak do toho třísknout. A taky to přišlo. A Průtrž si dárkem nadělila 4. místo za velkou trojkou (Znojmo, Traburk, PV) a sebevědomí na republiku podstatně vzrostlo.

 

Teď už chybí jen jeden krok. Na první místo GP nám chybí 43 bodů, což není nesmazatelný náskok, ale šance jsou minimální. Není však nikde psáno, že si nemůžeme udělat medajlovou radost z republiky. Čtvrtých míst už bylo dost. Je čas vystoupat na stupně vítězů! Tak snad na republice s extrémní formou!

 

Sportu zdar a Průtrži zvláště!

                                       dojezd

 

 

Pájaautor: Pája
« Zpět na rubriku "Dračí lodě"