/ Vítá Vás OK Sedlčany
Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
/ Informace o oddílu
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
/ Dračí lodě
Tato sekce patří informacím o místním týmu
dračích lodí - PRŮTRŽ DRAČEN.
/

Letní soustředění Častoboř

Letní soustředění Častoboř
29. 7. 2014 20:51:31

Druhou polovinu července 13. - 26. 7. strávili sedlčanští závodníci přípravou na vrchol sezóny MČR krátkých tratí. Celkový počet závodníků a trenérů na soustředění se v prvním týdnu, díky účasti nejmladších kanoistů, vyhoupl až k rekordnímu číslu 50.Mladí závodníci ladili formu zejména na Mistrovství České republiky tvrdým tréninkem nejen na vodě. Závodníci na vodě najezdili přes 200km na vodě, naběhali kilometry a odposilovali několik hodin. Na Sedlčanské soustředění dorazili také někteří kajakáři z jiných oddílů, za účelem sjet K2, či K4. Tréninkem tak závodníci vytvořili předpoklad uspět na tratích 200m, 500m a 1 km.

 

První týden nám patřilo celé stanové městečko, čítající celkem 48 účastníků, spolu s nejnovějšími a nejmladšími kanoisty, kteří zdokonalovali své schopnosti na lodi, ale také se seznamovali s novým kolektivem a oddílovými zvyky. Druhý týden nás sice o trochu ubylo, ale stanové, nyní již město, se rozrostlo o oddíl Modřan. Modřanští se pak postaraly zejména o večerní muziku u ohně. Ačkoliv pokusy o zpěv z naší strany v prvním týdnu byly výtečné, musíme připustit, že s Modřany přišel konečně chybějící rytmus.

 

Volné chvíle zaplnili někteří závodníci novým oddílovým a sportovním fenoménem: šachami. Ostatní, více pohybově aktivní nezaháleli při hraní nohejbalu, jejichž schopnosti se prokázali v celooddílovém nohejbalovém turnaji. Nejmladší si přišli na své zejména experimentováním ve vodě.

 

Tatran Sedlčany kanoistika 2014autor: T.K.
« Zpět na všechny aktuality