Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
Tato sekce patří informacím o místním týmu
dračích lodí - PRŮTRŽ DRAČEN.
/

Mezinárodní mistrovství Moravy v Ostrožské Nové Vsi

25. 8. 2013 10:05:12

Na mezinárodní mistrovství Moravy v Ostrožské Nové Vsi naši závodníci opět zazářili. V ohromné konkurenci 37 oddílů, celkem ze 7 zemí Evropy se utkalo na tratích 200 a 500m.

Závod byl dvoudenní a oddílům se načítaly body do celkového pořadí. V neděli odpoledne přišel okamžik pravdy a my netrpělivě čekali při odpočítávání oddílů od posledního místa směrem k příčce nejvyšší. Když byl vyhlášen v pořadí 4. oddíl, věděli jsme, že budeme na bedně a pak již zaznělo jméno našeho oddílu. Ovace neznaly mezí a jako vždy jsme se projevili nejen jako jeden z nejrychlejších oddílů, ale též nejhlasitějších. Závodníci si zaslouženě vyskočili na 2. místo a převzali veliký keramický džbán-pohár Moravy.

Děti si po téměř celé sezóně umyly lodě – zázrak!!!! Prý se potom leskly a byly daleko hezčí, že by se to dalo dělat častěji? :-)