Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
Tato sekce patří informacím o místním týmu
/

Vánoční Běh

Vánoční Běh
26. 12. 2013 23:04:14

I tento rok dopoledne na 2. svátek Vánoční vyběhl hojný počet běžců vstříc Veletínské hospůdce, která představovala cíl Vánočního běhu vodáků. Startovní linií hlavního závodu na trať 10 km byla vesnička Radeč, kratší trasa 4,5 km byla odstartována v Nových Dvorech.

Ačkoliv letošní teplé počasí se zimou a Vánoci nemá nic společného, ve čtvrtek 26.12.2013 přišlo vhod 32 sportovcům běžícím Vánoční běh na Veletín. Z Radečské návsi vyběhlo celkem 24 běžců s cílem vyhrát, podat co nejlepší výkon, či se jen proběhnout a odpočinout od stolů přeplněných cukrovím. Mladší účastníci vybíhali až v Nových Dvorech, ale i zde se u většiny zachoval duch závodu a bojovalo se do posledních metrů. Další vlna účastníků prošlápla trasu poklidnou procházkou.

A jelikož cílová linie s místní vyhlášenou hospůdkou stojí na kopečku malé vesničky Veletín, byla trasa víceméně (spíš jen více) velmi kopcovitá. Běžci tak zúročili svou kondici a běžeckou přípravu a předvedli výborné výsledky. Někteří si také zahráli na indiány.

V závěru však čekal nejen cíl samotný, snad i potlesk a samolibý pocit, ale i výborné občerstvení a příjemné posezení.