/ Vítá Vás OK Sedlčany
Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
/ Informace o oddílu
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
/ Dračí lodě
Tato sekce patří informacím o místním týmu
dračích lodí - PRŮTRŽ DRAČEN.
/

Velká cena Sparty Praha

Velká cena Sparty Praha
2. 10. 2013 20:44:19

Poslední víkend v září se oddíly z celé republiky dokonce i ze Slovenska zúčastnily vyhlášených pouťových závodů Velké Ceny Sparty v Praze. 



V Praze na Spartě se závodníci utkali na tratích dlouhých 200m a 1míle v singl i debl disciplíně. První sobotní závody, které startovaly v 9h, byly plně ponořeny v tradiční pražské sparťanské mlze, bez níž bychom si tyto závody ani nedovedli představit. Během dne ale závodníky i fanoušky příjemně zahřálo podzimní slunce. Naši závodníci si tradičně vedli velmi dobře, trošku nám s kartami zamíchali Slováci, kteří vždy září a „zabírají“ přední místa. Přesto naši dovezli z krátkých tratí dvě zlata, čtyři stříbra a tři bronzy. V neděli na míli si závodníci vyzávodili jedno zlato, tři stříbra a jeden bronz. Konkurence byla velká a cení se především to, že se nikdo ve Vltavě nevykoupal, přestože krásné počasí k tomu vyloženě vybízeloJ. Jak říkaly děti, když se tak brouzdaly ve vodě a my rodiče na ně řvali, ať se jdou okamžitě obléknout: „ale ta voda je celkem teplá“…takže tak.



autor: K.Š.
« Zpět na všechny aktuality