/ Vítá Vás OK Sedlčany
Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
/ Informace o oddílu
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
/ Dračí lodě
Tato sekce patří informacím o místním týmu
dračích lodí - PRŮTRŽ DRAČEN.
/

Vyhlášení úspěšných reprezentantů Sedlčan

Vyhlášení úspěšných reprezentantů Sedlčan
4. 12. 2013 13:44:19

Dne 4.12. se tři naši nejúspěšnější závodníci účastnili v koncertním sále KDJS předávání děkovných plaket starosty města Sedlčany za vzornou reprezentaci města v rámci republikového měřítka.Mezi silnou konkurencí borců v oblasti aerobiku, posilování, fotbalu, florbalu, střelby, umění a běhu se naši rozhodně neztratili. Ráďa Valsa, Kačka Balane a Zuza Štemberková si odnášeli leteckou fotografii našeho města a pěknou tašku s jeho logem, na které jsou jistě právem pyšni, protože právě toto město jim umožnilo dostat se takto vysoko. A především - díky trenéři. Tito tři ještě v pondělí jedou do Nymburka zjistit, jak si stojí v konkurenci celokrajové, kam byli nominováni. S napětím jedou zjistit, zda jejich výsledky stačí na umístění v celém kraji, budeme informovat. :-)

 

 

 

fotografie převzata: http://pribramsky.denik.cz/zpravy_region/uspesni-reprezentanti-sedlcan-dostali-brasnu-na-medaile-20131211.htmlautor: K.Š.
« Zpět na všechny aktuality