/ Vítá Vás OK Sedlčany
Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
/ Informace o oddílu
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
/ Dračí lodě
Tato sekce patří informacím o místním týmu
dračích lodí - PRŮTRŽ DRAČEN.
/

Výroční schůze 2014

Výroční schůze 2014
16. 1. 2014 9:57:13

Ve čtvrtek 16. 1. 2014 proběhla výroční schůze kanoistiky TJ Tatranu Sedlčany, jejímž cílem bylo seznámit členy s výsledky minulého roku,  velmi obecně s hospodářstvím a primárně zvolit Výbor oddílu na následující dva roky.Členové byli seznámeni s výsledky z minulého roku. Byl pozdvižen zejména fakt výrazného postupu v žebříčku ČP.

 

Účastníci byli seznámeni obecně s financováním oddílu, se způsobem získávání peněz (SČK, město, mlékárny, granty). Byla ujednána členských příspěvků, které zůstávají stejné jako v letech minulých.

 

Členům byla také přestavena termínová listina závodů na rok 2014 a oznámeny závody povinné (ČP) a vymezeny tzv. pouťové závody. V závislosti na závody Českého Poháru byly určeny termíny soustředění. Jarní (Velikonoční soustředění) na 17. - 20. 4. 2014 a letní soustředění na 13. - 26.7.2014.

 

V neposlední řadě byl zvolen výbor: stávající předseda: Katka Štemberková, členové výboru: Radek Valsa, Kuba Sůsa, Pavel Štemberk, Katka Štemberková a Tereza Kosíková.

 

Za dva roky na shledanou!autor: T.K.
« Zpět na všechny aktuality