/ Vítá Vás OK Sedlčany
Doufáme, že se na stránkách budete jednoduše orientovat a naleznete vše potřebné.
/ Informace o oddílu
V této sekci se dozvíte něco o historii oddílu, organizaci a jeho úspěšných reprezentatech na poli rychlostní kanoistiky.
/ Dračí lodě
Tato sekce patří informacím o místním týmu
dračích lodí - PRŮTRŽ DRAČEN.
/

Memoriál Karla Popela KVS

Memoriál Karla Popela KVS
29. 3. 2014 19:58:18

V sobotu 29.3.2014 se v loděnici KVS v Praze zahájila vodácká sezóna v rámci XXXII. memoriálu Dr. Karla Popela! Krásné jarní počasí s dobrou organizací vytvořilo výbornou atmosféru, která také zahájila rok oslav 90 let od založení KVS. Sedlčanští závodníci, ačkoliv byli v menším počtu než je zvykem, nechyběli.Celkem 150 závodníků kanoistiky přijelo přivítat sezónu 2014 a zajet si tradiční závod, který se konal na počest dlouholetého předsedy KVS Karla Popela. Odpoledne se zas neslo v duchu dračích lodí, resp. v úvodním závodu seriálu Dragon Boat Grand Prix, kde bojovalo 12 posádek.

 

Ke shlédnutí byly souboje všech věkových kategorií od nejmladších benjamínků na trati dlouhé 1 míle až po veterány, kteří spolu s mladšími kategoriemi až po žáky závodili na trati 5 km.

 

Sedlčanská skupina závodníků zahájila novou sezónu velmi úspěšně a mnoho z nich si odvezlo medaile a hodnotné ceny, které jim předával sám předseda KVS Karla Dvořáka a primátor hl. města Prahy Tomáše Hudečka.

 

Odpoledne patřilo závodům dračích lodí. I zde se zúčastnila posádka Sedlčanského týmu Průtrže dračen, jejíž report si můžete přečíst zde.

 

 

 

V příloze nalezte výsledky z dopoledních závodů (z rychlosti), i z odpoledního pořadu (dračí lodě).

 

Vzhledem k účasti olympionika Lukáše Trefila natočila ČT krátký spot, který můžete shlédnout zde.autor: T.K.
« Zpět na všechny aktuality